25 Yıllık Deneyime Sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzrts-Cmrts 07:00 - 22:00

7/24 Acil Teknik Servis

Garantili Hizmet Alın

Servis için Bize Ulaşın

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Ne Diyor

Tuncay T.

İzmir, Bornova

Vestel klimam var soğutmuyordu sürekli olarak kapanıyor ve su damlatıyordu İzmir Klima Servis Yetkililerini aradım, hemen geldiler sorunumuzu çözdüler ve çok ilgililendiler teşekkürler memnun kaldım izmirde klima bakımı olarak sizi herkese tavsiye ediceğim.

Ziya K.

İzmir , Konak

Evimizdeki Beko klima sürekli arızalanıyordu. Daha önce gelen birkaç servis beklediğimiz hizmet ve memnuniyeti karşılamadı. Daha sonra arkadaş tavsiyesiyle İzmir de Klima Servisi'ni çağırdık. Çok memnun kaldık. Son 4 aydır hiçbir problem yaşamıyoruz. Teşekkür ederiz.

Şenol D.

İzmir, Karşıyaka

Karşıyakada bulunan iş yerimdeki arçelik marka klimalarım bozuldu. Bir türlü masraftan kurtulamadım 6 aylık yıllık bakım ve tamir yaptırdım çok memnun kaldım. Çok güvenilir iyi bir firma İzmir klima yetkili servis ustaları çok kaliteli hizmetleride öyle çok iyiler emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hazal A.

İzmir , Karşıyaka

Klimam iyi soğutmuyordu, ısıtma bölümünü aldığımda da kötü kokular geliyordu birkaç servis başvurdum çağırdım ama bir türlü sorunum çözülmedi daha sonra Tavsiye üzerine İzmir klima yetkili servisi aradım güler yüzlü Düzenli bir teknisyen Arkadaş geldi tüm sorunlarımı giderdi ve çok ilgilendi çok memnun kaldım bu yüzden dolayı İzmirde klima yetkili servisine Çok teşekkür ederim.

Tuncay Y.

İzmir, Çiğli

Arçelik 18000 btv klima her ay gazı bitiyordu bir türlü masraftan kurtulamadım daha sonra tavsiye üzerine izmir klima yetkili servisle tanıştım gelen ustalar çok iyi ve profesyonellerdi yıllardır çözülemeyen klima sorunum en sonunda çözüldü çok mutlu oldum izmir klima sayesinde tüm sorunlar çözüldü güneşe çok maruz kalan klimam gazı çok köpükleniyormuş bu yüzden sürekli masraf çıkıyormuş montaj yeri değişti gaz tazelendi bakım yapıldı sorun bitti iki yıldır kullanıyorum çok memnunum tüm kullanıcılara tavsiyemdir çok profesyonel bir servis tüm emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Gözde D.

İzmir

Ben Gözde güzel Güzellik Salonu uzmanıyım benim için klimaların düzenli çalışması çok önemli sürekli yazın ve kışın grip nezle gibi hastalıklarla uğraşıyordum daha sonra izmirde klima yetkili servis sitesini inceledim oradan servis talebi oluşturduğum gelen teknisyen arkadaşları çok düzenli gördüm ve bilgili insanlar bana olan bitenler hakkında bilgi verdiler bende yapmaları gerektiğinin onayını verdim klimalarının bazıları da tamir bazılarının da bakım Bazılarında gaz eksiklerin tamamlandı iş bittikten sonra tek tek test edildi ve teslim edildi aldıkları parayı hak ettiklerini gördüm Çok teşekkür ederim Çok memnunum tavsiye ederim İyi ki de İzmirde klimayla tanışmışım