25 Yıllık Deneyime Sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzrts-Cmrts 07:00 - 22:00

7/24 Acil Teknik Servis

Garantili Hizmet Alın

Servis için Bize Ulaşın

Karabağlar Klima Servisi Klimacı

İzmir Karabağlar Klima Servisi Klimacı 0506 050 76 42

İzmir Klima Servisi olarak klima sektöründe start verdiğimiz andan bu yana siz kıymetli müşterilere en iyi ve kaliteli hizmeti müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ilke edindik.
İzmirde Karabağlarda Klimacı ve izmirde klima servisi olarak üniversitede gerekli bölümlerinden eğitimlerini almış başarılı teknik ekibimiz ile bizlerde kendimizi geliştirdik ve siz değerli müşterilermize Karabağlar klima servisliğini en iyi yerlere getirdik sizde Karabağlar klima bakım ve klima temizletme , montaj hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Klima Servisi’mizde eğitimli teknik kadromuz ve araçlarımızla acil servis aramalarınıza anında cevap veren, aynı günde teknik servis imkanı hizmeti veriyoruz.

İzmir ve Karabağlar bölgesine servis sunan İzmir Klima Servisi pratik çözümler üreten ve kesin doğru teşhis koyarak, garantili iş ve profesyonel bir işçilikle her daim yanınızda olmaktan gururluyuz.

İzmir Klima Servisi olarak klima ile ilgili merak etmiş olduğunuz her sorunuza anında cevap veriyor ve Karabağlar ve İzmir’e 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.

Genelde klimalarda yaşanan problemler:
Klima soğutmuyorKlima ısıtmıyorKlima su akıtıyorKumandası çalışmıyorKlima ses yapıyor buna benzer sorunlarınızda hemen bizi aradığınız taktirde sizlere çözür üretiyoruz.

Klimalarınıza her yıl düzenli ve periyodik olarak yılda en az 2 defa bakım yaptırmayı unutmayınız çünkü; bakımsız kalan klimalarınız size ve ailenizin sağlığına büyük derecede sorunlar yaratabiliyor , klimanıza ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda olmasını istiyorsanız mutlaka bakımlarını eksiksiz yaptırmalısınız , bir aracı bakımsız bırakırsanız bakımlarını geçiktirirseniz aracınız arıza verir, aynı klimanızda bunun gibidir bakımsız kalan klima motoru bir süre dayanır ve daha sonra arızalar masraflar yaratmaya başlar. Klimanızın hangi mevsimde olursak olalım klimalarınızı aktif olarak kullandığınız sürece aylık düzenli olarak klima toz tutucu filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Biz İzmir Klima Servisi olarak; Klimalarınızı özen göstererek tamir edip hassas bir şekilde davranıyoruz , bakımlarını uyguluyoruz temizlikarızabakımmontaj gibi hizmetlerimizden sonra klimanızı sizlere sanki ilk günkü hali gibi teslim ediyoruz.

İzmir Klima Servisi Olarak Vermiş olduğmuz Servis Hizmetlerimiz :
Klima MontajıKlima Sökme TakmaKlima Gaz DolumuKlima BakımıKlima Kumandası, Klima Kumanda Tamiri, Klima Onarımı ve Tamiri, Klima Alımı ve Satımı , Klima Alanlar ve Satanlar, Bulaşık Makinesi Tamir ve Bakım , Buzdolabı Bakım ve Tamir, Çamaşır Makinesi bakım ve tamir, Kombi bakım ve Tamir, Petek bakım ve tamir hizmetleri sunuyoruz. Hemen sizde bir telefonla bize ulaşabilir yada whatsapp hattımıza mesaj iletebilirsiniz.

Karabağlar Kombi Bakım Ve Tamiri

Karabağlar İlçesinde Tüm Kombi Markalarına ve Modellerine Tamir, Bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetini sunuyoruz teknik kadromuzla birlikte acil teknik servis desteği vermekteyiz.

Karabağlar Bulaşık Makinesi Bakım Ve Tamiri

Karabağlar İlçesinde Tüm Bulaşık Makinesi Markalarına ve Modellerine Tamir, Bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetini sunuyoruz teknik kadromuzla birlikte acil teknik servis desteği vermekteyiz.

Karabağlar Çamaşır Makinesi Bakım Ve Tamiri

Karabağlar İlçesinde Tüm Çamaşır Makinesi Markalarına ve Modellerine Tamir, Bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetini sunuyoruz teknik kadromuzla birlikte acil teknik servis desteği vermekteyiz.

Karabağlar Buzdolabı Bakım Ve Tamiri

Karabağlar İlçesinde Tüm Buzdolabı Markalarına ve Modellerine Tamir, Bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetini sunuyoruz teknik kadromuzla birlikte acil teknik servis desteği vermekteyiz.

TELEFONUMUZ:
0506 050 76 42

İLETİŞİM MAİLİMİZ:
servis@izmirdeklima.com

ADRESİMİZ:
İZMİR/Bayraklı

HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ!