25 Yıllık Deneyime Sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzrts-Cmrts 07:00 - 22:00

7/24 Acil Teknik Servis

Garantili Hizmet Alın

Servis için Bize Ulaşın

Kombi bakım ücreti 2020

İzmirde kombi bakım ücreti ne kadardır?

Kombinizin Periyodik Bakım işlemini Kampanya dahilinde ve Servis ücreti Dahil Standart Kombilerde 100 ₺ Yoğuşmalı Kombilerde ise 120 ₺ ye yaptırabilirsiniz.

Kombi Bakımı nasıl Yapılır ?

-Kombinizin öncelikle kalorifer ve sıcak su talepleri doğrultusunda çalışması kontrol edilir.

-Genel temizliği (toz vs.) temizlik yapılır.

-Yanma odası temizlenir.

-Kombinizin suyu boşaltılır.

-Kalorifer dönüş filtresi sökülüp,temizlenir.

-Brülör beki temizlenir.

-Elektrotlar temizlenir.

-Enjektörler temizlenir

-emniyet Kontrolleri yapılır.

-Son olarak kombinizin çalışması test edilir ve kombi müşteriye çalışır şekilde teslim edilir.

Öngörülebilir arıza oluşumlarını engellemek,güveli,verimli ve ekonomik yakıt tüketimi için Kombi Bakımınızı yılda 1 kere periyodik olarak kesinlikle yaptırın !.

Bu kapsamda siz kıymetli müşterilerimizin servise ihtiyaç duyduğu durumlarda,size en yakın servisi belirlemek için İzmir Kombi Servisi Çağrı Merkezi ile iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Servisler cihaz ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan ve kullanıcının yapması gereken bir işlemi yaparak aygıtı çalıştırmış olsalar da gene servis ücreti alacaklardır.Bu ücret Servisin sizin için ayırdığı zaman ve yol giderlerinin karşılığıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hakkımızda

İzmir klima servisi Müşterilerine en iyi hizmeti kaliteli bir Şekilde vermeyi kendisine ilke edindik. Bu ilke çerçevesinde en iyi kalitede en iyiye doğru gitmektir amacımız. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için hızlı bir çalışma sistemine girmiştir. Klima – Kombi servisi olarak hizmet veren yetkili servisimiz klima ve merkezi soğutma ve ısıtma sistemlerinde de gerekli olan başarıları yakalamıştır. Sizlerinde desteğiyle 25. yılımızda tüm beyaz eşya aletlerinin servis hizmetlerini verebilmek için yapılan çalışmaları hızla devam etmekte olup günümüz servis anlayışına yeni bir boyut getirmek ve evinizin tek servisi olmaktır amacımız.