25 Yıllık Deneyime Sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzrts-Cmrts 07:00 - 22:00

7/24 Acil Teknik Servis

Garantili Hizmet Alın

Servis için Bize Ulaşın

klima taşıma ücreti 2020

Klimaların kullanımı yaz kış her birimizin ev ve iş yerlerinde çoğunlukla kullandığımız eşyaların başlangıcında yer almaktadır. Klimaların özellikle yaz aylarında ki bulunmuş olduğu havayı soğutma serinletmesi hepimiz tarafından yoğun istekle beklediği bir durumdur. Yazın aşırı sıcaklarda klimaların istenilen performansı vermesi ve soğutması her ortam için uygunlukta sessiz çalışması ve basit kullanımı yardımıyla günümüzde çoğunlukla kullanılan eşyaların en üst seviyesinde gelir. Klimaların markası ve modeli bütçemize uygun olup olmaması klima alınırken değerlendirme yapılan bazı durumlardır.

İzmir klima taşıma ücreti

izmirde klima taşıma ücretleri 100-250 tl arasında değişmektedir, sizde klimanızı taşıtmayı düşünüyorsanız en uygun fiyat garantisi ile bize ulaşmanızı öneririz.

klimalarınızın markası farketmeksizin taşıma işlemlerini yapıyoruz, Klima bakım fiyatları 80tl ile 120 ti arası değişmekte olup klimanın modeli be bakımına bakılırsa değişmektedir. Piyasada ki en hesaplı klima bakımı ve tamirini üstüne garantili yapan servislerimiz her vakit satın alan memnuniyeti için devamlı kendini yenileyen ve geliştiren firma olarak hizmet vermekteyiz.

Arçelik Klima bakım tamir servisi
Arçelik Klima bakım onarım servisi
Klima bakımı ne kadar düzenli yapılırsa klimadan beklenen performans o kadar üst düzeylerde gerçekleşir. Klima bakımlarının yaza ve kışa girmeden ani kullanmadan derhal önce yapılması klimanın kullanım süreleri süresince sorunsuz ve verimli çalışması anlama gelir.

Klima bakım tutarlarımızı piyasa fiyatlarının çok daha makul ücretlerle abartılı fiyatlara rağmen lüzumlu ve düzgüsel hesaplı fiyatlar ile bütçenizi zorlamadan kaliteli ve hesaplı klima bakım tutarlarımız ile sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Klima montaj fiyatlarımız perakende listemiz olup bir tek ürün için geçerli olmaktadır. Birden fazla klima cihazlarınız için servisimizden fiyat ve teferruat bilgisi için yukarıda ki numaradan bizi her zaman arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hakkımızda

İzmir klima servisi Müşterilerine en iyi hizmeti kaliteli bir Şekilde vermeyi kendisine ilke edindik. Bu ilke çerçevesinde en iyi kalitede en iyiye doğru gitmektir amacımız. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için hızlı bir çalışma sistemine girmiştir. Klima – Kombi servisi olarak hizmet veren yetkili servisimiz klima ve merkezi soğutma ve ısıtma sistemlerinde de gerekli olan başarıları yakalamıştır. Sizlerinde desteğiyle 25. yılımızda tüm beyaz eşya aletlerinin servis hizmetlerini verebilmek için yapılan çalışmaları hızla devam etmekte olup günümüz servis anlayışına yeni bir boyut getirmek ve evinizin tek servisi olmaktır amacımız.