25 Yıllık Deneyime Sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzrts-Cmrts 07:00 - 22:00

7/24 Acil Teknik Servis

Garantili Hizmet Alın

Servis için Bize Ulaşın

Daha Pahalı Bir Klima Filtresi Daha mı İyi?

Klima Hava Temizleyicileri

Tüm ev hava temizleyicileri, birçok evde ısıtma ve soğutma sistemlerinin giderek daha popüler bir bileşeni haline geliyor. Nedenini merak etmek? Aşağıdaki avantajlara göz atın!

Daha az alerji semptomu.

Standart hava filtrelerinin aksine, tüm ev hava temizleyicileri, boyut olarak 0,3 mikrona kadar olan potansiyel alerjenleri yakalayabilir ve filtrelenmiş havadan partiküllerin yüzde 99,97’sine kadarını kaldırabilir.

Kompakt boyut.

Tüm ev tipi hava temizleyicileri, Klima hava kontrol sistemi içine uygun bir şekilde monte edilerek, evin farklı odalarındaki göze hoş görünmeyen taşınabilir üniteleri ortadan kaldırır.

Maliyet etkinliği.

Tüm evi kapsayan hava temizleyicileri, hem hava temizleyici filtreleri hem de Klima filtrelerini satın alma masrafından tasarruf etmenizi sağlar.

Daha az gürültü.

Tüm ev tipi hava temizleyicileri bazı taşınabilir ünitelerle ilişkili gürültüyü ortadan kaldırdığından, çok az gürültüyle daha rahat ve daha sağlıklı bir iç ortam yaratabilirler.

Düşük bakım.

Standart Klima filtrelerinin en az 90 günde bir değiştirilmesi gerekirken, tüm ev hava temizleyicileri çok az bakımla veya hiç bakım gerektirmeden 3 ila 5 yıl dayanır. Ve bu üniteler mevcut Klima sisteminize dahil edilebilir.

Önde gelen izmir klima servisi başkanı Kürşat, “Uyarı işaretleri için gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutmak, sistemin gece yarısı veya işletmeler için yılın en soğuk gününde çalışma saatlerinde kapanmasını önleyebilir” dedi. İzmir’de Klima servis bakım hizmet veren şirket. “Yıl boyunca yapılacak basit bakım, bu sorunu önleyecek ve soğuk kış aylarında evinizi veya işinizi sıcak tutacaktır

Tüm ev hava filtrelemesinin faydalarının ücretsiz bir analizini planlamak için İzmir klima Uzmanınızla iletişime geçin.

+90 506 050 76 42 Hemen Bizi Arayın!

Ev içi danışmanlığınızı ayarlamak için.

— 2 Comments —

  • İzmir klima servis Standart hava filtrelerinin aksine, tüm ev hava temizleyicileri, boyut olarak 0,3 mikrona kadar olan potansiyel alerjenleri yakalayabilir ve filtrelenmiş havadan partiküllerin yüzde 99,97'sine kadarını kaldırabilir. Cevapla
    • İzmir klima servis Tüm evi kapsayan hava temizleyicileri, hem hava temizleyici filtreleri hem de klima filtrelerini satın alma masrafından tasarruf etmenizi sağlar. Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hakkımızda

İzmir klima servisi Müşterilerine en iyi hizmeti kaliteli bir Şekilde vermeyi kendisine ilke edindik. Bu ilke çerçevesinde en iyi kalitede en iyiye doğru gitmektir amacımız. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için hızlı bir çalışma sistemine girmiştir. Klima – Kombi servisi olarak hizmet veren yetkili servisimiz klima ve merkezi soğutma ve ısıtma sistemlerinde de gerekli olan başarıları yakalamıştır. Sizlerinde desteğiyle 25. yılımızda tüm beyaz eşya aletlerinin servis hizmetlerini verebilmek için yapılan çalışmaları hızla devam etmekte olup günümüz servis anlayışına yeni bir boyut getirmek ve evinizin tek servisi olmaktır amacımız.