25 Yıllık Deneyime Sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzrts-Cmrts 07:00 - 22:00

7/24 Acil Teknik Servis

Garantili Hizmet Alın

Servis için Bize Ulaşın

İzmir Gümüşpala Klima Servisi Klimacı 0506 050 76 42

İzmir Klima Servisi olarak klima sektöründe start verdiğimiz andan bu yana siz kıymetli müşterilere en iyi ve kaliteli hizmeti müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ilke edindik.
İzmirde Gümüşpalada Klimacı ve izmirde klima servisi olarak üniversitede gerekli bölümlerinden eğitimlerini almış başarılı teknik ekibimiz ile bizlerde kendimizi geliştirdik ve siz değerli müşterilermize Gümüşpala klima servisliğini en iyi yerlere getirdik sizde Gümüşpala klima bakım ve klima temizletme , montaj hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir Klima Servisi’mizde eğitimli teknik kadromuz ve araçlarımızla acil servis aramalarınıza anında cevap veren, aynı günde teknik servis imkanı hizmeti veriyoruz.

İzmir ve Gümüşpala bölgesine servis sunan İzmir Klima Servisi pratik çözümler üreten ve kesin doğru teşhis koyarak, garantili iş ve profesyonel bir işçilikle her daim yanınızda olmaktan gururluyuz.

İzmir Klima Servisi olarak klima ile ilgili merak etmiş olduğunuz her sorunuza anında cevap veriyor ve Gümüşpala ve İzmir’e 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.

Genelde klimalarda yaşanan problemler:
Klima soğutmuyorKlima ısıtmıyorKlima su akıtıyorKumandası çalışmıyorKlima ses yapıyor buna benzer sorunlarınızda hemen bizi aradığınız taktirde sizlere çözür üretiyoruz.

Klimalarınıza her yıl düzenli ve periyodik olarak yılda en az 2 defa bakım yaptırmayı unutmayınız çünkü; bakımsız kalan klimalarınız size ve ailenizin sağlığına büyük derecede sorunlar yaratabiliyor , klimanıza ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda olmasını istiyorsanız mutlaka bakımlarını eksiksiz yaptırmalısınız , bir aracı bakımsız bırakırsanız bakımlarını geçiktirirseniz aracınız arıza verir, aynı klimanızda bunun gibidir bakımsız kalan klima motoru bir süre dayanır ve daha sonra arızalar masraflar yaratmaya başlar. Klimanızın hangi mevsimde olursak olalım klimalarınızı aktif olarak kullandığınız sürece aylık düzenli olarak klima toz tutucu filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Biz İzmir Klima Servisi olarak; Klimalarınızı özen göstererek tamir edip hassas bir şekilde davranıyoruz , bakımlarını uyguluyoruz temizlikarızabakımmontaj gibi hizmetlerimizden sonra klimanızı sizlere sanki ilk günkü hali gibi teslim ediyoruz.

İzmir Klima Servisi Olarak Vermiş olduğmuz Servis Hizmetlerimiz :
Klima MontajıKlima Sökme TakmaKlima Gaz DolumuKlima BakımıKlima KumandasıKlima Kumanda Tamiri, Klima Onarımı ve Tamiri, Klima Alımı ve Satımı , Klima Alanlar ve Satanlar, Bulaşık Makinesi Tamir ve Bakım , Buzdolabı Bakım ve Tamir, Çamaşır Makinesi bakım ve tamir, Kombi bakım ve Tamir, Petek bakım ve tamir hizmetleri sunuyoruz. Hemen sizde bir telefonla bize ulaşabilir yada whatsapp hattımıza mesaj iletebilirsiniz.

Gümüşpala klima servisi

Gümüşpala Kombi Bakım Ve Tamiri

Gümüşpala İlçesinde Tüm Kombi Markalarına ve Modellerine Tamir, Bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetini sunuyoruz teknik kadromuzla birlikte acil teknik servis desteği vermekteyiz.

Gümüşpala Bulaşık Makinesi Bakım Ve Tamiri

Gümüşpala İlçesinde Tüm Bulaşık Makinesi Markalarına ve Modellerine Tamir, Bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetini sunuyoruz teknik kadromuzla birlikte acil teknik servis desteği vermekteyiz.

Gümüşpala Çamaşır Makinesi Bakım Ve Tamiri

Gümüşpala İlçesinde Tüm Çamaşır Makinesi Markalarına ve Modellerine Tamir, Bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetini sunuyoruz teknik kadromuzla birlikte acil teknik servis desteği vermekteyiz.

Gümüşpala Buzdolabı Bakım Ve Tamiri

Gümüşpala İlçesinde Tüm Buzdolabı Markalarına ve Modellerine Tamir, Bakım, onarım, montaj ve temizlik hizmetini sunuyoruz teknik kadromuzla birlikte acil teknik servis desteği vermekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hakkımızda

İzmir klima servisi Müşterilerine en iyi hizmeti kaliteli bir Şekilde vermeyi kendisine ilke edindik. Bu ilke çerçevesinde en iyi kalitede en iyiye doğru gitmektir amacımız. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için hızlı bir çalışma sistemine girmiştir. Klima – Kombi servisi olarak hizmet veren yetkili servisimiz klima ve merkezi soğutma ve ısıtma sistemlerinde de gerekli olan başarıları yakalamıştır. Sizlerinde desteğiyle 25. yılımızda tüm beyaz eşya aletlerinin servis hizmetlerini verebilmek için yapılan çalışmaları hızla devam etmekte olup günümüz servis anlayışına yeni bir boyut getirmek ve evinizin tek servisi olmaktır amacımız.