25 Yıllık Deneyime Sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzrts-Cmrts 07:00 - 22:00

7/24 Acil Teknik Servis

Garantili Hizmet Alın

Servis için Bize Ulaşın

Ekibimiz

Ekibimizle Tanışın

team-1

Kürşat

Sahip

Müşterimin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek tek bir mağaza olmaktan gurur duyuyorum. Amacım, olağanüstü müşteri hizmetinin yanı sıra programa uygun ve bütçeye uygun en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetleri sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyorum ve müşterimin beklentilerinin ötesine geçmek için çabalıyorum.

İLETİŞİME GEÇ
team-2

Murat Yılmaz

Kıdemli Teknisyen

Murat, Klima bakım ve kombi bakım hizmet sektöründe 25 yıllık deneyime sahiptir. Kariyerine 1989 yılında İzmir’de hizmet koordinatörü olarak başladı ve iki yıl sonra hizmet süpervizörü pozisyonuna yükseldi. Murat’ın hızla değişen ortamlara uyum sağlama yeteneği, ideal bir servis yöneticisi olduğunu kanıtlıyor.

İLETİŞİME GEÇ
team-3

Mehmet Sağlam

Bakım Servis Uzmanı

Mehmet, 20 yılı aşkın deneyime sahip yüksek nitelikli Klima , Kombi servis teknisyenidir. Arızalı Klima ekipmanını etkin bir şekilde teşhis etmek ve onarmak / değiştirmek konusunda uzmandır. Isıtma ve / veya Klima ekipmanınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda, Mehmet sorunu teşhis etmek ve çözmek için bir telefon uzağınızdadır.

İLETİŞİME GEÇ
team-4

Serkan Yıldırım

Servis Teknisyeni

Serkan Servis Teknisyeni, 6 yıl boyunca Modern Klima müşteri hizmetleri sözleşmelerini yönetiyor. Serkan hedefi, en iyi müşteri hizmeti ve ofis yönetimini sağlamak için Modern Klima uzmanlarını her şekilde desteklemektir. Servis çağrıları yapmak, yeni randevular ayarlamak ve herhangi bir talebinize cevap vermek.

İLETİŞİME GEÇ