25 Yıllık Deneyime Sahip Isıtma ve Klima Uzmanı

Pzrts-Cmrts 07:00 - 22:00

7/24 Acil Teknik Servis

Garantili Hizmet Alın

Servis için Bize Ulaşın

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Modern Klima Uzmanlarıyla Tanışın

İzmir klima servisi Müşterilerine en iyi hizmeti kaliteli bir Şekilde vermeyi kendisine ilke edindik. Bu ilke çerçevesinde en iyi kalitede en iyiye doğru gitmektir amacımız. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için hızlı bir çalışma sistemine girmiştir. Klima – Kombi servisi olarak hizmet veren yetkili servisimiz klima ve merkezi soğutma ve ısıtma sistemlerinde de gerekli olan başarıları yakalamıştır. Sizlerinde desteğiyle 25. yılımızda tüm beyaz eşya aletlerinin servis hizmetlerini verebilmek için yapılan çalışmaları hızla devam etmekte olup günümüz servis anlayışına yeni bir boyut getirmek ve evinizin tek servisi olmaktır amacımız.

İzmirde Klima Servisi olarak Sektöründe eğitimli personelleri ile faliyet gösteren sektöründeki lider firmamız Modern Klima) yılların vermiş olduğu tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaktan gurur duyar. Modern Klima Servisi olarak tüm marka ve model klima montaj ve bakım alanında İzmirin  tüm bölgelerine  haftanın 7 günü hizmet veriyoruz , Uzman kadromuz ile size bir telefonunuz kadar yakınınızdayız her zaman hizmetinizdeyiz. Klimanızın bakımını yaptırarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. İzmir Klima Servisi Bakımı yapılmayan klimalar sağlığınızı tehlikeli hale gelmektedir. Klimanızı yılda en az 2 defa yazın başı ve kışın girişinde bakımını yaptırarak klimanızın ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı ve verimli hale getirerek verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Modern Klima ve Beyaz Eşya Servisi alanında hep en kaliteli ve dürüst çalışma şeklini kendisine ilke edinmiştir. Tüketici memnuniyetini esas alan firmamız Memnuniyetiniz Bizim Geleceğimiz Sloganı ile 1997’dan beri yoluna devam etmektedir. Ayrıca sürekli değişen ve gelişen teknoloji ile kendimizi de eğitip , geliştirerek ve memnuniyetinizin en yüksek düzeyde olmasını hedefliyoruz. Sizlerede de hizmet verdiğimiz için büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtir saygılar sunarız.
İzmirde ikinci el klima alımı ve satımı içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Uzman Teknik Ekip

İzmirde klima servisi ; Beyaz eşya servisi , klima servisi ve kombi servisi konusunda teknolojiyi takip eden ve en güncel eğitimleri alan uzman teknik ekip yıllara dayanan deneyim ve tecrübesi ile sizlere sağlanan en iyi kalite imkanı ile İzmir Beyaz Eşya Servisi ve İzmirde Klima Servisi olarak İzmir’in tüm bölgelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktan memnuniyet duyarız.

Sizlerin memnuniyetini baz alarak oluşturmuş olduğumuz son derece deneyimli ve profesyonel personellerimiz ile markası her ne olursa olsun beyaz eşyalarınızda karşılaşacağınız sorunlar için biz buradayız.

+905060507642

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi- Cumartesi: 9:00-10:00

25 Yıllık Deneyim Ve Tecrübe

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme endüstrisinde (Klima servis tamir bakım onarım) 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kaliteli işçiliğe ve müşteri hizmetine inanıyoruz.

İzmir Klima Bakımı

Misyonumuz

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi esas alınarak, çağdaş normların uygulandığı bir çalışma ortamında, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmeti en uygun fiyat performans oranı ile sunmak.

İzmir Petek Temizliği

İzmir Kombi Bakımı

Vizyonumuz

Hizmet sektöründe kalite ve güvenilirlik ile bilinirliğimizi üst düzeye taşımak ve İzmir halkına en kaliteli ve garantili hizmeti vermek.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Engin bilgi birikimimizi, Tecrübelerimiz ve Deneyimlerimizi, Çözme yeteneğimizi, Kalifiye personelimizi,Kaliteli ve Güvenilir Hizmetimiz

Özel Teklifler Alın

Özel tekliflerimizi doğrudan gelen kutunuza almak için kaydolun.